Par mums - CleaningRiga
18393
page-template-default,page,page-id-18393,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Par mums

Mūsu komanda strādā Latvijas tirgus viesmīlības nozarē jau vairāk nekā 7 gadus. Mūsu galvenās pamatdarbības : viesnīcu darbība un dzīvokļu īstermiņa īre. Pateicoties tam, mēs zinām, ne tikai, kā ātri un efektīvi uzkopt viesnīcas numuru un dzīvokli, bet arī kā izmazgāt traukus, drēbes un logus. Mēs izmantojam tikai daudzu gadu laikā pārbaudītu ķīmiju un esam izkopuši savus noslēpumus tīrības un skaistuma valstī.

Mūsu divi galvenie argumenti lai izvēlētos mūsu pakalpojumus: tā ir ilggadēja pieredze telpu uzkopšanā un iegūtā uzticība no mūsu klientiem. Mūsu komanda nemainās jau daudzus gadus, kuru laikā mēs esam tikušies ar dažādiem mūsu viesnīcas viesiem un palīdzējuši ar augstas kvalitātes tīrību daudziem privātiem klientiem. Mēs saprotam, cik svarīgas ir šādas īpašības, kā darba ātrums, kvalitāte un konfidecialitāte.

первая картинка

DZĪVOKĻI VISPĀRĒJA TĪRĪŠANA

Mēs veicam regulāras, ikdienas un vispārējas dzīvokļu un māju uzkopšanas Rīgā un Rīgas rajonā. Maksimāls darba ātrums, apmācīts darba personāls ar daudzu gadu pieredzi.

q

KVALITĀTIVA TELPU UZKOPŠANA

Mēs izmantojam augstas kvalitātes standartu un inovatīvas tehnoloģijas. Mums ir specializētas iekārtas, mazgāšanas līdzekļi draudzīgi dabai un dzīvniekiem, atbilstošs visiem ES standartiem.

qode interactive strata

VIESNĪCAS UZKOPŠANAS SERVISS

Mēs garantējam individuālu pieeju, informācijas konfidencialitāti, kā arī pilnīgu īpašuma drošību tā uzkopšanas laikā.

Privātuma politika

Iepazīties ar mūsu Privātuma politiku un Personas datu aizsardzību Jūs varat šeit.