Jautajumi - CleaningRiga
18396
page-template-default,page,page-id-18396,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Jautajumi

Jautājumi un atbildes

 

Cik ilgu laiku aizņem standarta un ģenerāla dzīvokļu uzkopšana?
Standarta uzkopšana 80 – 100 kvm lielā dzīvoklī ilgst apmēram 2,5 – 3 stundas
Ģenerālā (pilnā) uzkopšana dzīvoklī 80 – 100 kvm ilgst 4,5 – 5 stundas 
 
Kāda ir jūsu darbinieku pieredze un viņu kompetence?
Mūsu darbiniekiem uzkopšanas un viesmīlības sfērā ir ne mazāk kā 3 – 5 gadu ilga pieredze. Mūsu kompānijas darbinieki ir absolūti kompetenti un uzticami, augsti vērtējot jūsu privātumu, personīgās prioritātes un privāto dzīvi.
 
Vai jūs strādājiet brīvdienās un svētku dienās?
Mēs strādājam jebkurā jums ērtā laikā, gan brīvdienās, gan darba dienās.
Uz svētku dienām pasūtījumi tiek pieņemti pēc iepriekšējās vienošanās ( pasūtījuma laiks ir minimus viena diennakts pirms izbraukšanas uz objektu).
 
Kas ietilpts standarta uzkopšanā?
Standarta uzkopšanā dzīvojamajai platībai (dzīvoklis vai privātmāja) ietilpst putekļu tīrīšna no visām vertikālajām un horizontālajām virsmām, grīdu un flīžu mazgāšana, pilna vannasistabu un tualešu telpu ( neatkarīgi no to daudzuma un skaita) grīdu, griestu un santehnikas uzkopšana.
 
Kas ietilpst ģenerālajā uzkopšanā?
Ģenerālajā uzkopšanā dzīvojamajai platībai ietilpst putekļu tīrīšana no visām vertikālajām un horizontālajām virsmām, apgaismes ķermeņu, spoguļu mazgāšana, grīdu un flīžu mazgāšana, pilna vannasistabu un tualešu telpu grīdu, sienu, griestu un santehnikas uzkopšana. Logu mazgāšana no iekšpuses (obligāta) un no ārpuses atkarībā no sezonas.
 
Kādus papildus pakalpojumus pie jums var pasūtīt?
Papildus var pasūtīt gultasveļas mazgāšanu un gludināšanu, trauku mazgāšanu, kā arī telpu uzkopšanu pēc svinībām.
 
Vai paliek aromāts no ķīmijas apstrādes līdzekļiem pēc telpu uzkopšanas?
Nē. Visi aromāti no ķīmijas apstrādes līdzekļiem izvējojas pusstundas – stundas laikā pēc virsmu apstrādes.
 
Vai ķīmijas apstrādes līdzekļiem ir pastiprināts aromāts?
Nē, ķimijas apstrādes līdzekļi piemīt viegla smarža ( pārsvarā citrusaugļu un svaigs aromāts ). Kā arī mēs strādājam ar līdzekļiemm, kas ir neitrāli, bez aromāta. Šo tīrīšanas līdzekļu priekšrocība ir tāda, ka tie neizraisa nekādas alerģijas un pilnīgi nekaitīgi cilvēkiem un mājdzīvniekiem. Izņēmums var būt sanitārā mezgla apstrādes līdzekļi. Tīrīšanas līdzekļu pielietošana tiek saskaņota un korektēta pēc klienta vēlmām.
 
Vai jums pastāv patstāvīgu klientu apkalpošana ar atlaižu sistēmu?
Jā, mēs slēdzam līgumus par patstāvīgu klientu apkalpošanu par klientiem izdevīgām cenām un noteikumiem. Atlaižu sistēma atkarīga no telpu uzkopšanas biežuma vienā kalendārajā mēnesī.
 
Kas ir promo kods, kā tas darbojās un kā to iegūt?
Promo kods ir slepenais vārds, kas dod iespēju iegūt individuālu atlaidi mūsu kompānijas pakalpojumiem vai atlaidi īpašiem piedāvājumiem vai akcijām. Mūsu mājaslapā ievadot īpašo promo kodu ailē „ promo kods „ , klients iegūst atlaidi, parasti robežās no 15% līdz 35%. Promo kods tiek piešķirts katram klientam individuāli, slēdzot līgumu par pakalpojumiem, vai arī tiek nosūtīts klientam, pieslēdzoties mūsu mājslapai, facebook, vai pie mūsu sadarbības partneriem un īzvēloties kādu no īpašajiem piedāvājumiem, kādas konkrētas akcijas ietvaros.
 
Ja jums ir kādi jautājumi saistībā mūs un mūsu pakalpojumiem, sazinieties ar mums!