Dzivoklu uzkopsana - CleaningRiga
19027
page-template-default,page,page-id-19027,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Māju un dzīvokļu uzkopšana Rīgā un Jūrmalā.

Steidzīgais dzīves ritms neļauj mums veikt vienkāršu dzīvokļa vai mājas uzkopšanu. Pēc nogurdinošas darba dienas  tam vairs neatliek ne spēka, ne laika, ne vēlēšanās. Lai paspētu paveikt visas saplānotās lietas un tajā pat laikā uzturēt jūsu telpas kārtībā – rekomendējam griezties pie specialistiem uzkopšanas kompānijā CLEANING RIGA, kas sniedz savus pakalpojumus Rīgā un Jūrmalā. Kompānijas darbiniekiem ir ilggadēja pieredze, profesionāls aprīkojums un speciāli ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi, pateicoties kam operatīvi var atbrīvoties no nepatīkamām smakām un dažāda veida netīrumiem pat visgrūtāk aizsniedzamajās vietās.

Citi mūsu pakalpojumi: biroju uzkopšana  un viesnīcu uzkopšana 

qode interactive strata

PROFESIONĀLAS TĪRĪŠANAS ETAPI TELPĀS:

Katrs pasūtījums tiek izskatīts individuāli, atkarībā no tā, kādā stāvoklī atrodas telpas un kas tieši ir jāuzkopj. Ģenerālā uzkopšana dzīvokļos un privātmājās paredz sekojošus pakalpojumus:

q
  • Sanitāro telpu uzkopšana ( vannasistabas un tualetes telpas, dušas kabīnes, santehnika)
  • Ēdamistabas un virtuves uzkopšana ( netīrumu iztīrīšana no mēbelēm, sadzīves tehnikas, santehnikas, dažādām virsmām)
  • Guļamistabas, koridori, pieliekamās telpas ( mitrā un sausā tīrīšana visām virsmām)
  • Grīdas segumu, sienu, griestu, logu un durvju tīrīšana.

Veicamos darbus pilda speciālisti izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu un profesionālus tīrīšanas līdzekļus. Uzkopšanas darbi var būt nepieciešami dažādās situācijās – lai likvidētu ugunsgrēka, noplūšanas sekas, remonta un citos gadījumos. Kvalitatīvu tīrīšanu visām virsmām, patstāvīgi veikt ir grūti, citreiz neiespējami, ņemot vērā to, ka jums nav nepieciešamo prasmju un speciāla inventāra. Tādus uzdevumus nepieciešams uzticēt tikai profesionāļiem.

Kompānija CLEANING RIGA piedāvā atlaides un īpašus piedāvājumums mūsu patstāvīgajiem klientiem.

Piezvaniet mums un jūsu telpas skaitītās stundās pārvērtīsies līdz nepazīšanai.