Biroju uzkopsana - CleaningRiga
19031
page-template-default,page,page-id-19031,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Biroju un komercplatību uzkopšana Rīgā un Jūrmalā.

Visām ofisu telpām piemīt savas īpatnības. Lielām organizācijām un kompānijām parasti pieder platības ziņā milzīgas darba telpas, ar daudzām un dažādām mēbelēm, ofisa tehniku un nodaļu norobežojošajām sienām. Ofisos ikdienā parasti uzturās ne tikai liels skaits darbinieku, bet arī daudz klientu un apmeklētāju. Tas noved pie netīrumu un atkritumu uzkrāšanās telpās, uz virsmām, mēbelēm, interjera priekšmetiem un tehnikas. Strādāt un pieņemt apmeklētājus tādos apstākļos ir apgrūtinoši. Optimālā izeja no situācijas ir griešanās pie pieredzējušiem uzkopšanas firmu speciālistiem. Kompānija CLEANING RIGA piedāvā pilnu pakalpojumu spektru, kas attiecas uz ofisu uzkopšanu Rīgā un Jūrmalā. Pirms darba izpildes, speciālisti veic telpu apskati, novērtē paredzamos darbus, saskaņo ar pasūtītājiem darba etapus un izpildes metodes. Ņemot vērā to, ka ofisa ikdienas darbs nedrīkst tikt apstādināts, tiek izvēlēti optimālākie izpildāmā darba laiki un termiņi.

Citi mūsu pakalpojumi: dzīvokļu uzkopšana  un viesnīcu uzkopšana 

q

Kā notiek biroju uzkopšana?

Kompānijas CLEANING RIGA darbiniekiem ir ilggadēja pieredze apkalpojošā sfērā.  Profesionāla tehnika un īpaši tīrīšanas līdzekļi, dod iespēju veikt kvalitatīvu telpu uzkopšanu, pilnībā novēršot nepatīkamas smakas, kā arī  visgrūtāk iztīramās vietas kļūst spodras . Darba plāns tiek laicīgi saskaņots ar pasūtītāju un ir atkarīgs no uzdevumiem, kas ir jāveic kompānijas darbiniekiem.

Darba plāns, ofisu uzkopšanā, parasti it sekojošs:

  • Visu virsmu, durvju un logu mitrā un sausā apstrāde;
  • Radiatoru, santehnikas, trubu, apgaismes ķermeņu un ofisa tehnikas profesionāla tīrīšana;
  • Netīrumu likvidēšana no grīdu virsmām un interjera priekšmetiem.
  • Atkritumu iznešana.

Ir iespējama gan vienreizēja uzkopšana, gan arī iespējams veikt vienošanos par regulāriem uzkopšanas darbiem. Patstāvīgajiem klientiem darbojās atlaižu sistēma. Pakalpojumu cenas ir noradītas cenu lapā. Speciālistu izbraukšana Rīgas centrā izmaksas 15 euro, citur Rīgā 20 euro un Rīgas robežas un Jūrmalā 50 euro.

Zvaniet mums vai aizpildiet e-pieteikumu lai pasūtīt profesionālu biroja uzkopšanu jau šodien!