Viesnicu uzkopsana - CleaningRiga
19029
page-template-default,page,page-id-19029,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-5.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Profesionāla viesnīcu un hoteļu uzkopšana Rīgā un Jūrmalā.

Tīrība ir veiksmes pamats viesnīcu biznesā. Tieši tāpēc viesnīcās tam tiek pievērsta vislielākā uzmanība. Tīrības uzturēšana – tas ir grūts un laikaietilpīgs process, it īpaši, kad iet runa par iespaidīgām telpām. Ne vienmēr viesnīcas personālam izdodās uzturēt numurus ideālā kartībā, ņemot vērā, dažreiz nepietiekamo pieredzi, nepieciešamo uzkopšanas tehniku un nemitīgo viesu plūsmu. Uzturēt tīras telpas arī nereti liedz nepieciešamo profesionālo tīrīšanas līdzekļu sistemātiska uzklāšana  un virsmu apstrādes neveikšana, kā arī  iztrūkstoš nepieciešamais inventārs sanmezglu uzkopšanai un citi materiāli.

Citi mūsu pakalpojumi: dzivoklu uzkopšana  un biroju uzkopšana 

18

Lai uzturētu augstas kvalitātes tīrību viesnīcās un hoteļos rekomendējam jums griezties kompānijā CLEANING RIGA. Kompānijas speciālisti veiks uzkopšanu ātri un kvalitatīvi, pateicoties daudzu gadu laikā iegūtajai pieredzei, specializētai tehnikai un profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem. Svarīga darba sastāvdaļa ir tieši veicamo darbu pareiza organizācija un kontrole. Tikai īstiem speciālistiem padodas izpildīt paredzētos uzdevumus īsos laika termiņos.

Mūsu komanda nemainās jau daudzus gadus. Šajā laikā mēs esam saskārušies ar dažādiem mūsu viesnīcu viesiem un palīdzējuši ar tīrības uzturēsanu daudziem privātajiem klientiem. Mēs saprotam, svarīgumu tādām vērtībām kā ĀTRUMS, DARBA KVALITĀTE UN KONFIDENCIALITĀTE.

komanda2
krovatj2

Standarta pakalpojumi,ko piedāvā mūsu speciālisti:

  • Profesionāla visu virsmu tīrīšana ( griesti, sienas, grīdas)
  • Tualešu un vannasistabu tīrīšana un dezinfekcija
  • Trauku mazgāšana un gultas veļas pārklāšana
  • Telpu sagatavošana svinībām un tematiskiem pasākumiem

Kompānija CLEANING RIGA piedāvā profesionālu viesnīcu un hoteļu uzkopšanu Rīgā un Jūrmalā. Izdevīgas cenas un augstākās kvalitātes darba izpilde – tās ir galvenās kompānijas priekšrocības. Iepriekš tiek veikta vienošanās ar pasūtītāju par nepieciešamajiem darba izpildes plāniem. Pēc vēlēšanās, var pasūtīt papildus pakalpojumus veicot uzkopšanas darbus. To saraksts un cena ir norādīta cenu lapā. Speciālistu izbraukšana Rīgas centrā (zona 1) bezmaksas. Vēršoties pie profesionāļiem mūsu uzkopšanas kompānijā, telpu uzkopšana garantēti tiks izpildīta visaugstākajā līmenī.

Zvaniet un pasūtiet mūsu pakalpojumus jau tagad!